Tervisekassa teostab hooldustöid ajavahemikul 29.09.-30.09.2023 kell 22.00-04.00. Kindlustatuse ja retsepti andmed ei ole portaalis sellel ajavahemikul kättesaadavad.

Üleriigiline Digiregistratuur

Üleriigilise Digiregistratuuri kaudu on võimalik näha kõiki Teie ja Teie poolt esindatavate isikute digisaatekirju ning broneeringuid ühes vaates.
On võimalik otsida vabu aegu kõikide liidestunud tervishoiu asutuste poolt pakutavatele eriarsti esmastele ambulatoorsetele vastuvõttudele ning nende olemasolul sinna aegu broneerida.
Samuti on võimalik kehtivaid broneeringuid muuta ning tühistada.

Kõikide tekkivate küsimuste või tehniliste probleemide korral palun pöörduge Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskuse kasutajatoe poole telefonil +372 794 3943 (7:00-22:00) või elektronposti aadressil abi@tehik.ee.
Samal elektronposti aadressil ootame Teie ettepanekuid edasiste arenduste osas, mis aitaks muuta portaali mugavamaks ning kasulikumaks.

Uudised


 • 2021-03-11 00:29

  Nüüd on Üleriigilises Digiregistratuuris võimalik broneerida aeg Covid-19 vastu vaktsineerimisele:
  - Autendi end kas Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardiga.
  - Kui oled vaktsineeritavate inimeste sihtrühmas, siis ilmub sisse logimisel avalehele sellekohane teavitus.
  - Liigud automaatselt edasi vabade aegade otsinguvaatesse, kui tervishoiuteenuse osutaja on oma ajad avalikuks teinud.
  - Pärast endale sobiva vaba aja leidmist, saad selle läbi üleriigilise digiregistratuuri broneerida.
  - Mine kindlasti vaktsineerimisele õigeks ajaks kohale või palun teata vaktsineerivat asutust esimesel võimalusel, kui mingil põhjusel ei õnnestu õigeks ajaks minna.